Revize solárních panelů dronem

Nabízíme Vám inspekci Vaší fotovoltaické elektrárny termokamerou

Je Vaše fotovoltaická elektrárna starší než 5 let nebo výkon při slunečných dnech již není tak vysoký, jako dříve?

Zajistíme kontrolu vašich fotovoltaických panelů pomocí dronu s termokamerou, analyzujeme jejich stav a navrhneme řešení pro odstranění případných závad. Díky této inspekci budete schopni odhalit chyby na fotovoltaických panelech nebo poukázat na problematické FV panely.

Mám zájem o službu, jak bude probíhat spolupráce?

1. Poptávka služeb

Vyplníte nezávaznou poptávku našich služeb, co nejpodrobněji vyplníte veškeré detaily.

2. Konzultace s technikem

V návaznosti na Vaši poptávku Vás kontaktuje náš technik a probere s Vámi veškeré detaily, zároveň si s Vámi domluví návštěvu.

3. Odborná revize

Náš technik k Vám dorazí na před sjednaný den a čas, provede odbornou revizi Vaší fotovoltaiky. V případě závad navrhne další řešení.

4. Funkční fotovoltaika

Dle našich navrhnutých řešení, provedeme úpravu Vaši fotovoltaické elektrárny.

Naše další služby

Máte otázky?

Neváhejte, napište nám nebo zavolejte. Rádi Vám vyjasníme jakékoliv otázky
O službě

Proč chtít revizi FVE

Jaká je cena revize?

Inspekce běžného rodinného domu s instalovaným výkonem do 10KWp stojí 5 000,- Kč včetně DPH. V ceně jsou zahrnuty analýza FV panelů pomocí termokamery, podrobný protokol a případná konzultace. Pro inspekce větších FV elektráren s instalovaným výkonem nad 10KWp je cena stanovena individuálně.

Co naleznete v ceně?

Součástí inspekce je velmi podrobný protokol, který zahrnuje vyhodnocení více než 16 typů závad. K každému panelu je uveden podrobný popis závady, možných příčin a případného odstranění závad. V rámci protokolu je také zahrnuta tabulka odhadovaných ztrát výroby elektrické energie.

Kdy je potřeba revize?

V zásadě, pokud je fotovoltaická elektrárna starší než 5 let, výkon při slunných dnech nedosahuje více než 90 % instalovaného výkonu, nebo došlo k nepříznivým povětrnostním vlivům (např. kroupy), je vhodné provést inspekci FV panelů.

co naleznete v ceně?

Kontrola pomocí dronu

Nabízíme kontrolu fotovoltaických panelů pomocí dronu s  termokamerou i v náročných instalacích a na nedostupných místech. Po provedení inspekce zákazník obdrží kompletní videozáznam, který mu umožní okamžitou vizuální kontrolu stavu FV panelů. Díky této technologii je také možné identifikovat tzv. hotspoty – zahřívající se body panelů, které mohou signalizovat vznik závady

CHCI POPTAT revizi solárních panelů

Neváhejte a vyplňte NEzávaznou poptávku